Jak ściągnąć film z CDA?

1 min czytania

Zastanawiasz się, jak ściągnąć film z CDA? Dzięki aplikacji mobilnej CDA.pl stworzonej dla systemów iOS, a także Android masz możliwość obejrzenia przeszło 7000 filmów oraz seriali. Co więcej, możesz pobrać je lokalnie. Zapisując je w pamięci urządzenia, będziesz mógł oglądać ulubione filmy, nawet gdy Twoje połączenie internetowe będzie słabe bądź wystąpi całkowity brak zasięgu. Dowiedz się, jak możesz ściągnąć film oraz korzystać z CDA Premium, będąc w trybie offline.

Jak ściągnąć film w CDA Premium i korzystać z niego w trybie offline?

Teraz możesz oglądać filmy i seriale offline z kolekcji CDA Premium przy pomocy:

  • aplikacji mobilnej dla urządzeń opartych na systemie Android
  • aplikacji mobilnej stworzonej dla urządzeń z system iOS

Żeby skorzystać z funkcji offline, zaloguj się na swoje konto CDA Premium, a następnie wykonaj poniższe kroki:

  1. Przejdź do aplikacji i wyszukaj film, który chcesz zobaczyć w trybie offline.
  2. Gdy wejdziesz na stronę z filmem, kliknij opcję: Film dostępny do pobrania OFFLINE. Wiedz, że nie wszystkie filmy mają tę funkcję.
  3. Wskaż jakość pobieranego wideo. Może ona mieć znaczenie przy późniejszym rozmiarze ekranu i rozdzielczości urządzenia.
  4. W sekcji Filmy do pobrania (dostępna w menu opcji) znajdziesz listę wszystkich filmów, które czekają na pobranie. A także zakładkę Pobrane filmy, z dostępną listą wszystkich wideo, które są dostępne w trybie offline.
  5. Klikając w menu: Ustawienia > Pobieranie odnajdziesz inne dodatkowe funkcje przydatne do pobierania filmów i seriali, a także ich dostępności w trybie offline.
  6. Można również wyłączyć pobieranie wideo za pomocą danych komórkowych. Filmy będą wówczas pobierane i zapisywane w pamięci urządzenia, do oglądania w trybie offline, tylko wtedy, gdy będzie dostępna sieć WiFi, z którą urządzenie będzie połączone.
  7. Możesz również zmienić lokalizację, do której pobierane są filmy. Wybierz w tym celu pomiędzy pamięcią telefonu a kartą pamięci. Zawsze masz możliwość zmienić tę opcję podczas pobierania filmu.
  8. Po pobraniu wideo na urządzenie, filmy są dostępne w sekcji opcji menu: Pobrane filmy, a także na karcie filmu, gdzie musisz kliknąć przycisk: Oglądaj film.

Dzięki subskrypcji możesz oglądać pobrane pliki tak długo, jak długo jak jest ona aktywna. Natomiast po wygaśnięciu, pliki można oglądać tylko wtedy, gdy ponownie wykupisz pakiet CDA Premium.

Jak pobrać film z fb

Nic na Facebooku nie pozostaje na zawsze. Co kilka miesięcy zmieniają się wytyczne w kwestii grafiki, a także zmienia się jego interfejs. Ciągle też...
lifepc
2 min czytania

Jak wstawić tabelę z Excela do Worda?

Czasami potrzebujesz połączyć funkcjonalności dwóch składników pakietu Microsoft Office m.in. Worda oraz Excela. Dowiedz się, jak wykonać tak podstawowe zadanie, jak np. wstawianie arkusza...
lifepc
2 min czytania

Jak ściągnąć muzykę z Youtube? 

Dobrej jakości audio, wideo i teksty piosenek. To wszystko znajduje się w jednym miejscu. Dodatkową zaletą YouTube jest dostępność do utworów, których nie spotkasz...
lifepc
2 min czytania