Jak pobrać film z fb

2 min czytania

Nic na Facebooku nie pozostaje na zawsze. Co kilka miesięcy zmieniają się wytyczne w kwestii grafiki, a także zmienia się jego interfejs. Ciągle też zostają wprowadzone nowe sposoby pobierania filmów z tego portalu. W związku z tym, niektóre rzeczy udostępniane w internecie, po jakimś czasie po prostu nie działają. Sprawdź, jak wygląda pobieranie filmów z Facebooka.

Jak pobrać film z Facebooka na telefon z Androidem?

Możesz tego dokonać na dwa sposoby, wykorzystując:

Aplikację

Podobnie jak przy pobieraniu z CDA, również i tu aplikacja jest najprostszym i dość szybkim sposób na ściągnięcie filmów z Facebooka na telefon. Użytkownicy Androida polecają szczególnie 4K Video Downloader. Musisz wkleić jedynie link pobrany z aplikacji tudzież przeglądarki, a następnie wybrać jakość filmu, który zamierzasz pobierać.

Przeglądarkę

Spróbuj otworzyć jedną z wielu stron do pobierania filmów z linków facebookowych, np.:

 • savefrom.net
 • getvid.com
 • fdown.net

Wklej adres URL skopiowany w aplikacji lub witrynie mobilnej, a następnie kliknij przycisk Ściągnij/Pobierz/Download (zgodnie z tym, co znajduje się na stronie). Pobrany film znajdzie się w Galerii telefonu lub w folderze przechowującym pobrane pliki z Internetu.
Jeśli zastanawiasz się, jak ściągnąć film z YouTube, to wiedz, że wygląda to niemal identycznie. Wystarczy na odpowiedniej stronie wkleić link z YouTube, a następnie pobrać plik.

Uwaga – wtyczka do przeglądarki

Wtyczka nosząca nazwę Pobierz filmy z Facebooka ułatwia pobieranie plików z portalu społecznościowego Marka Zuckenberga. A co bardzo istotne – działa również na urządzeniach mobilnych, więc nie musisz używać innych aplikacji. Możesz uzyskać wideo bezpośrednio i szybko.

Jak pobrać film z Facebooka na telefon z systemem iOS?

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a, to mamy dobrą wiadomość: W Apple nie ma wielkiej filozofii. Możesz wybrać jeden z trzech rodzajów stron pobierania wideo z Facebooka:

 1. fdown.net
 2. getvid.com
 3. savefrom.net

Jak pobrać film z Facebook na komputer z systemem operacyjnym Windows?

Tu także masz do wyboru dwie opcje:

Przez przeglądarkę

Wejdź na jedną z trzech poniższych stron:

 1. fdown.net
 2. getvid.com
 3. savefrom.net

Niezbędna wtyczka do przeglądarki

Gdy korzystasz z komputera z systemem Windows, potrzebne będzie również rozszerzenie do przeglądarki: Pobierz filmy z Facebooka. Wtyczka ta jest tak samo kompatybilna z Chrome i Operą, jak aplikacja mobilna.

Przez dedykowaną temu aplikację desktopową

A dokładniej 4K Video Downloader. Trzeba tylko pamiętać, aby co jakiś czas ją aktualizować, bo inaczej możesz mieć problem z pobieraniem filmów z Facebooka. Aplikacja ta jest dostępna za darmo, ale zawiera pewne ograniczenia – szczegóły znajdziesz w dokładnym jej opisie.

Dodatkowo, jeśli masz ochotę nie tylko na oglądanie filmów na laptopie, ale także na posłuchanie ulubionych kawałków, skorzystaj z pobierania muzyki ze Spotify, którą będziesz mógł się cieszyć, także nie mając dostępu do internetu.

Jak pobrać film z Facebooka na komputer Apple (macOS)?

Do wyboru masz:

 1. Przeglądarkę – jeśli pobierasz filmy z Facebooka sporadycznie, to użyj jednego z tych serwisów, które działają wg zasady: wklej – pobierz. Może to być każda z powyżej wskazanych albo: fbdownloader.net. Użytkownicy mogą znaleźć, a nastęnie użyć wtyczkę wideo Facebooka dla Chrome i macOS, którą wyszukają w rozszerzeniach.
 2. Aplikację desktopową 4K Video Downloader, która jest przeznaczona również dla urządzeń Apple. Możesz ją pobrać ze strony producenta, zainstalować na swoim urządzeniu, a następnie przejść przez dość króciutki tutorial. Od teraz możesz zapełniać swój dysk twardy filmami z Facebooka.

Pobieranie filmów z Facebooka – czy to jest legalne?

Jeśli nie zamierzasz wykorzystywać cudzych treści do własnych celów (czyli bez zgody, poprzez udostępnianie ich jak własnych), możesz pobrać filmik z Facebooka. Na przykład, żeby mieć w pogotowiu poradnik wideo, gdyż wiadomo, że czyjeś konto może zostać usunięte, a wszystkie jego dzieła utracone. Dzięki pobraniu masz je do własnego użytku w formie zapasowej kopii.

Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z autorem filmu i zapytać, czy możesz zapisać wideo dla siebie i czy on się na to zgadza. Cokolwiek się stanie, masz backup, że właściciel filmiku wyraził na to zgodę.

Jak wstawić tabelę z Excela do Worda?

Czasami potrzebujesz połączyć funkcjonalności dwóch składników pakietu Microsoft Office m.in. Worda oraz Excela. Dowiedz się, jak wykonać tak podstawowe zadanie, jak np. wstawianie arkusza...
lifepc
2 min czytania

Jak ściągnąć film z CDA?

Zastanawiasz się, jak ściągnąć film z CDA? Dzięki aplikacji mobilnej CDA.pl stworzonej dla systemów iOS, a także Android masz możliwość obejrzenia przeszło 7000 filmów...
lifepc
1 min czytania

Jak ściągnąć muzykę z Youtube? 

Dobrej jakości audio, wideo i teksty piosenek. To wszystko znajduje się w jednym miejscu. Dodatkową zaletą YouTube jest dostępność do utworów, których nie spotkasz...
lifepc
2 min czytania