Pobieranie ze Spotify

1 min czytania

Jak pobrać muzykę ze spotify

Chcesz pobrać muzykę ze Spotify na swój telefon lub komputer? Taka usługa jest dostępna wyłącznie, gdy korzystasz z płatnej subskrypcji Spotify Premium. Dzięki temu masz możliwość pobierania zarówno albumów, playlisty, jak i podcastów, aż na pięć urządzeń. Ponadto, nawet jeśli nie masz dostępu do internetu, to mimo to nadal możesz słuchać swoich ulubionych utworów. Przeczytaj, jak dokładnie korzystać z funkcjonalności na swoim telefonie i laptopie.

Jak pobrać muzykę ze Spotify na telefon komórkowy?

Wi-Fi nie działa, a Ty nie chcesz korzystać z transmisji danych w telefonie? W takim razie pobierz ulubione utwory na swój telefon, a następnie odsłuchuj je, kiedy i gdzie tylko zechcesz. W Spotify działa to na podobnej zasadzie jak pobieranie z cda.

Pamiętaj jednak, że aby pobrać, a następnie móc słuchać muzyki w trybie offline, konieczne jest posiadanie subskrypcji Spotify Premium.

Przed pobraniem muzyki na telefon sprawdź, czy masz połączenie z internetem, a następnie:

  1. Otwórz Spotify na swoim telefonie.
  2. Wybierz album/playlistę, w której zostaną zapisane utwory do odsłuchania w trybie offline.
  3. Dotknij suwaka Pobieranie, po czym nastąpi pobranie utworu na telefon komórkowy.

Pobrane listy odtwarzania, albumy i utwory, które znajdują się na playlistach, zostają oznaczone zieloną strzałką.

Po przejściu na tryb offline możesz słuchać tylko tych kawałków, które pobrałeś. Listy odtwarzania i utwory niepobrane są wyświetlane w ciemniejszych barwach. Z kolei playlisty oznaczone ikoną zielonej strzałki z pobraną muzyką, będą miały dodatkowe oznaczenie.

W Bibliotece przesuwając pasek z filtrami sortowania (znajdujący się u góry), możesz wybrać opcję Pobrane i w ten sposób zobaczyć albumy/playlisty ze Spotify Premium, które zostały zapisane na Twoim urządzeniu.

Jeśli lubisz oglądać popularne na portalu społecznościowym np. tutoriale bądź rolki w trybie offline, dowiedz się jak pobrać film z fb.

Jak pobrać muzykę ze Spotify na komputer?

Gdy często podróżujesz z laptopem, ale nie wszędzie masz dostęp do połączenia z internetem to warto, abyś pobrał ulubione utwory na urządzenie. Z kolei, gdy masz ochotę obejrzeć coś na telefonie w trybie offline, koniecznie przeczytaj jak ściągnąć muzykę z yt.

Aby pobrać muzykę na laptop, musisz otworzyć album bądź listę odtwarzania, którą zamierzasz pobrać, po czym kliknąć: Pobierz.

Po zakończonym pobieraniu ikona przybiera zieloną barwę. Znaczy to tyle, że album tudzież playlista są dostępne do odsłuchania w trybie offline, bez konieczności połączenia z internetem. Teraz, aby słuchać muzyki w trybie offline, musisz postępować następująco:

  1. W górnym rogu po lewej stronie wejdź w menu Spotify.
  2. Wybierz: Plik, a następnie Tryb offline.

Najlepsze głośniki przenośne — sprawdź!

Jak zresetować pada Xbox One?

lifepc
1 min czytania

Jak zresetować PS4?

lifepc
1 min czytania