Jak zablokować niechciane maile na wp?

1 min czytania

Jak zablokować maile i spam na wp?

Masz dość niechcianych e-maili oraz SPAMU na swojej skrzynce pocztowej? Uparci użytkownicy ciągle przysyłają Ci wiadomości z ofertami o podobnej treści? Czy wiesz, że możesz to zablokować? Posiadając pocztę na WP, wystarczy skorzystać z odpowiednich funkcji. Dowiedz się, jak skutecznie zablokować niechciane maile.

Niechciane e-maile

Zapewne niejednokrotnie dostałeś wiadomośc e-mail, na którą nie czekałeś, a w dodatku zawierała ona zbędne dla Ciebie informacje. Codziennie na skrzynki pocztowe trafia więcej lub mniej niechcianych wiadomości. Zarówno typowego SPAMU, wiadomości-śmieci, jak i korespondencji od użytkowników, od których nie chciałbyś ich dostawać. Być może doszło do sytuacji, gdzie posprzeczałeś się z danym kontrahentem i wiadomości od niego są niemile widziane? Nie chcesz mieć z nim kontaktu?

Doskonałym rozwiązaniem na wszystkie z tych problemów są filtry antyspamowe. Możesz także skorzystać z opcji blokowania poszczególnych nadawców, umieszczając ich na tzw. liście czarnej tudzież białej nadawców.

Czy pójdzie mi gra? Sprawdź!

W jaki sposób zablokować niechciane maile na WP?

Osoby posiadające konto na poczcie WP mają do dyspozycji specjalny przycisk, służący do zgłaszania e-maili jako spamu. Automatycznie ich nadawcy zostają zablokowani. Wystarczy, że:

  1. Zalogujesz się na swojej poczcie WP. Odczytasz niechcianego e-maila bądź zaznaczysz tę wiadomość checkboxem.
  2. Klikniesz przycisk “Zgłoś spam”.

Dodatkowo możesz także posłużyć się filtrami i włączyć antyspamową regułę. W tym celu:

  1. Zaloguj się na swojej skrzynce e-mail na WP, podaj login, czyli swój adres e-mailowy oraz hasło.
  2. Przejdź do zakładki Opcje.
  3. Kliknij Filtry, a następnie Dodaj Filtr i wprowadź warunek np. wiadomości z danego adresu przenieś do wybranego folderu bądź oznacz jako SPAM czy przenieś do folderu SPAM.

Jak zresetować pada Xbox One?

lifepc
1 min czytania

Jak zresetować PS4?

lifepc
1 min czytania